Zkušenosti s Instinkt reality s.r.o.

V REALITY GRAND č. 12 ze 17 září jsem se prvně dozvěděl o realitní kanceláří Instinkt reality, kde jednatel společnosti p. Oldřich Platil velmi zajímavě a lidsky promluvil prostřednictvím realitní poradny. Zaujalo mě jeho vystoupení, ale mám-li být upřímný, vůbec jsem mu následkem zkušeností s realitními kancelářemi nevěřil a hlavně pak inzerátům nabídek na konci tohoto časopisu, kde prohlašuje, že do 10 dnů nabízené byty pronajme. Přesto jsem se rozhodl, že ještě i tentokráte se pokusím navázat s touto RK osobní styk. Na schůzce při prohlídce bytu k pronájmu s obchodnicí s nemovitostmi, pí. Martinou Procházkovou, jsem tyto články ukázal.

Za mojí nedůvěru se velice omlouvám, protože jsem se přesvědčil o naprostém opaku své nedůvěry. Něco tak kvalitního a rychlého, týkajícího se pronájmu bytu, jsem neočekával. Opravdu na můj požadavek bylo na 100% přihlédnuto. Byt jsem potřeboval rychle pronajmout. Měl jsem jít 21. října tr. na urologickou operaci do Thomayerovi nemocnice v Praze na odejmutí pravé ledviny a nevěděl jsem, jak dlouho se budu muset po operaci v nemocnici léčit a zda se nebudu muset podrobit dalším zákrokům.

V úterý 24. září tr. v dopoledních hodinách jsem nabídl byt k pronajmutí telefonicky. Na všechny moje požadavky, které jsem na klienta měl, bylo okamžitě reagováno. V pondělí 30. září byl byt bezproblémově pronajatý.

Tím mě tato realitní kancelář značně pomohla v mé neutěšené svízelné zdravotní situaci.

Pronajímám s mojí 81letou matkou / upoutanou doživotně na invalidní vozík/ dosti často naše dva pražské byty. Jeden 1+1 s příslušenstvím, kde se vzhledem k její nemohoucnosti sama nemůže zdržovat, proto žije se mnou v mém bytě, kde o ní já sám musím pečovat, nejsem proto výdělečně činný a její důchod by nám k obživě oběma nestačil. Další družstevní byt 3+1 s příslušenstvím mám po mém zemřelém otci, se kterým byla matka rozvedena, jako dědictví jediného jeho potomka. Jakmile se některý byt uvolní, nebudu se na nikoho jiného s pronájmem obracet, jen na RK Instinkt reality (www.instinkt-reality.cz), protože jsem byl maximálně s jejími službami spokojen.

S přátelským pozdravem,

Ing. PaedDr. Roman Jírovec