Zkušenosti s cestovní kanceláří Diamond travel s.r.o.

V letošním roce jsme s přítelkyní objevili nabídky okružních plaveb. Hledali jsme na internetu a nakonec nás nejvíce zaujala nabídka cestovky Diamond travel s.r.o..

Objednali jsme si okružní plavbu po západním středomoří, obratem zaplatili celou cenu zájezdu a vyčkávali.

Po nějaké době mě jen tak napadlo hledat na internetu zkušenosti s touto cestovou a nenašel jsem nic, kromě jednoho konfliktu. Přesto, že to na mě působilo, že se asi jednalo o nějakého problematického zákazníka, začal jsem potom být nervózní. Peníze byly odeslány, ale bylo ještě brzo na to, abych dostal nějaké potvrzení.

Právě kvůli tomu jsem se rozhodl napsat tento článek. Na internetu lidé bohužel píšou většinou jen negativní články a nebo naopak si firmy píšou extrémně pozitivní články. Tady na zkusenosti.eu by to měl být takový přístav spolehlivých informací.

Moje zkušenosti jsou takovéto. Po přečtení stránek a názorů lidí na stránkách, jsem si říkal, že to přehání, že to až tolik pozitivní nemůže být, ale vzhledem k tomu, že mám nějaké zkušenosti se psaním, jsem poznal to, že příspěvky jsou skutečně psané jinými lidmi a tak jsem se rozhodl objednat. Vše proběhlo naprosto bez problémů, týden před plavbou jsme dostali veškeré podklady, vše v češtině, spousta informací.

Dnes je to týden, co jsme se vrátili z okružní plavby a musím říct, že nyní již příspěvky na jejich stránkách chápu. Vrátili jsme se zcela nadšení s tím, že si nedovedeme představit, že bychom ještě někdy jeli na dovolenou, kde bychom byli na jednom místě. A i když to v celku není úplně levná dovolená, tak si myslím, že to za to stojí. Ale přímo o zkušenostech s okružní plavbou napíšu později ve zvláštním článku.

Poznámka redakce: Vzhledem k neustále množícím se negativním recenzím na CK Diamond Travel, byl tento článek dodatečně ověřen a vyžádali jsme si zaslání smluvních dokumentů. Vzhledem k tomu, že si publikující nepřál být zveřejněn, dokumenty nezveřejňujeme, ale potvrzujeme autentičnost textu.