Zkušenosti krabicky-plzen.cz provozuje pan Louda a paní Daňková

Tento článek si dává za úkol co nejobjektivněji ohodnotit krabičky dodávané firmou prezentující se pod značkou Krabičky Plzeň. Toto je jeden z mnoha článků, ve kterém se celkově zabývám tématem krabičková dieta.

Předem upozorňuji na to, že můj názor může být trochu ovlivněn tím, že jsem si jako první objednával krabičky od společnosti fit-strava.cz a prvních 14 dnů pro mě to bylo opravdu nové a zajímavé, tyto krabičky jsem měl až po těchto 14 dnech.

Webové stránky a objednání jídla

Jednoduché graficky zajímavé. Trochu mě mátlo, že jsem  v horním menu klikal na Naše krabičková dieta, což byl odkaz na úvodní stránku a nikam jsem se tedy nedostal. Možnost objednat podle KJ. Přijde mi zbytečná duplicita mezi ceníkem a objednávkou. Podle mě by stránka s objednávkou nemusela vůbec být. Lidi jdou stejně po ceníku a tam si rovnou objednají.

Jídelníček: Přehledně rozdělené. Všechny jídelníčky jsou stejné, liší se jen velikostí porce.

Líbí se mi jejich ukázky jídel, to mě hodně nalákalo.

Objednání na stránkách je jednoduché, nemohu objednat jednotlivé dny, mohu celý týden nebo měsíc. Navíc mají sobotu, tu již dnes mají všechny firmy v Plzni, které jsem testoval.

V kontaktech jsem našel, kdo provozuje a dále jsem zde našel přehledné obchodní podmínky, což hodnotím kladně.

Ceny krabičkové diety

Cena 330Kč / den při objednání na týden 7.000KJ /den. Doprava zdarma v akci.

Trochu mě zarazily velké cedulky na jídle, nejlevnější v Plzni, vzhledem k tomu, že jsem před tím měl fit-strava.cz, kteří byli levnější.

Další ceny sem asi nemá cenu vypisovat, mění se v čase a myslím, že si je všichni najdete na jejich stránkách.

Pestrost a kvalita jídla

Prosím toto berte jako subjektivní chuťový a estetický dojem. Všechny krabičkové firmy v Plzni byly na velmi vysoké úrovni a opravdu se liší jen velmi málo a hodně záleží na osobním vkusu.

Celkově bych krabičky od této firmy hodnotil esteticky ze všech nejlépe. V hodnocení pestrosti a chuti bych je zařadil na druhé místo.

Osobní zkušenost: Dneska mě moc nenadchla večeře. Jak je vidět na přiloženém jídelníčku měla tam být 3x příloha nějaký chleba. A on to byl skutečně chleba, nevím přesně co je knackebrot, ale já měl osobně pocit, že mám potřetí chleba. Asi jsem už moc rozmazlený z fit-strava.cz, těšil jsem se na nějaké teplé jídlo a dostal jsem zase chleba 🙁 Trochu mě to mrzí, protože jinak ty jejich vpadají naprosto úžasně a oběd byl, kromě jedné kosti v rybě taky jeden z nejlepších.

Dietologický pohled na jídlo

Tady myslím, že to bylo v pořádku. Připadá mi, že tady nebyl až tolik řešený poměr bílkovin, tuků a sacharidů, ale jinak to odpovídalo všem běžně dostupným dietologickým poučkám a rozhodně jsme netrpěl nějakými zásadními pocity hladu.

Doprava

Vždy na dva dny dopředu. Možnost vyzvednutí. Dovoz ráno. Tady myslím, velmi záleží na tom, co Vám vyhovuje více. Mně osobně vyhovuje více odpoledne. Měli tam alespoň možnost nastavit čas. Trochu mě tam zmátla platba. Nebyla tam totiž možnost, zaškrtnou, jestli hotově nebo převodem.

Krabičky přivezli v obyčejných zmuchlaných taškách. Estetický dojem rozvozu bych u této firmy hodnotil jako nejhorší.

Komunikace s firmou zajišťující krabičkovou dietu

Celkově jsem s firmou vůbec nekomunikoval. Také velký rozdíl proti první firmě, kdy mě kontaktovali. Bavili se semnou o tom co potřebuji, co od toho čekám a podobně. Zde jsem objednal a potom jsme řešili jen platbu a přesný čas dopravy.

Firma mi vyšla dobře vstříc v tom, když jsem potřeboval krabičky již před 8. hodinou.

Po skončení mi nikdo nezavolal, nikdo se nezajímal o to, jestli mi chutnalo, jestli je vše v pořádku a podobně. Normálně bych si toho asi ani nevšiml, ale jak jsem několikrát psal před tím, protože jsem to u první firmy zažil, tak mi to trochu chybělo.

Bonusy a výhody

  • Rozvoz zdarma i při objednání jen na týden.
  • Možnost platby stravenkami.

Závěr

Esteticky jídlo na velmi vysoké úrovni, chuťově a pestrostí tuto firmu zařazuji na druhé místo. Z pohledu komunikace jsem nebyl vůbec spokojen a z pohledu rozvozu byli na posledním místě.

Další články v rubrice krabičková dieta