Zkušenosti fit-strava.cz provozuje HPB Group s.r.o.

Tento článek si dává za úkol co nejobjektivněji ohodnotit krabičky dodávané firmou prezentující se pod značkou Fit strava. Toto je jeden z mnoha článků, ve kterém se celkově zabývám tématem krabičková dieta.

Předem upozorňuji na to, že můj názor může být trochu ovlivněn tím, že toto je první firma, kde jsem si krabičky objednal. Ono se také někdy říká, že když má člověk hlad, tak mu chutná nejvíce a jak jsem psal ve svých zkušenostech s krabičkovou dietou, první týden až dva jsem hlad občas měl, i když ne příliš silný. Navíc je to normální a po cca 14 dnech to zmizelo. Hlavně, ale u této firmy jsem pozoroval největší úbytky váhy.

Webové stránky a objednání jídla

Jednoduché, graficky zajímavé. Pěkný výběr na úvodu. Nemožnost objednat podle KJ. Později jsem zjistil, že tuto možnost mají, jen jí neinzerují na webových stránkách. Chtěl jsem začít trochu cvičit a zvýšit proto energetický příjem. Chtěl jsem to řešit objednáním programu dámy zdravá linie, ale řekli mi, že mi mohou dodat, jakékoliv kalorické množství si řeknu. Na stránkách mi hodně vadí, že jsou tam nějaké věci podtržené a při tom to nejsou odkazy na více informací. Někomu možná vadí nutnost objednávat si po jednom dnu, ale objednávání je velmi jednoduché a intuitivní. Navíc podle zkušeností si po dnech objednáváte jen na začátku, dále už vám jídlo vozí automaticky. V jednotlivých dnech mají navíc cenové akce, ale o tom píšu dále.

Připomínka od provozovatele stránek: Je možnost objednat si i měsíční program, naleznete jej mezi jednotlivými týdny, pod položkou Měsíční programy. Jinak děkujeme za připomínku a zapracujeme na zpřehlednění.

Líbí se mi možnost ihned objednat v jídelníčku. Celkově měli nejjednodušší a nejpřehlednější systém pro objednání jídla.

Ceny krabičkové diety

Tato firma byla nejlevnější. Sice jen o 1Kč na den, ale byla.

Cena byla 329Kč / den.

Jen u této firmy měli jednotlivé dny za různé ceny. Na některé dny měly akce. Díky tomu byl měsíc celkově ještě levnější.

Další ceny sem asi nemá cenu vypisovat, mění se v čase a myslím, že si je všichni najdete na jejich stránkách.

Pestrost a kvalita jídla

Prosím toto berte jako subjektivní chuťový a estetický dojem. Všechny krabičkové firmy v Plzni byly na velmi vysoké úrovni a opravdu se liší jen velmi málo a hodně záleží na osobním vkusu.

Celkově bych krabičky od této firmy hodnotil z pohledu pestrosti a chuti nejlépe. Esteticky  na druhé místo.

U této firmy jsem také měl nejvíc jídel na týden, které mě opravdu nadchly. To znamená nějaké speciality.

Doprava

Doprava v odpoledních hodinách. Byli velmi vstřícní, několikrát se mi stalo, že jsem nebyl doma, domluvil jsem se na vyzvednutí na jiném místě ve stejný den, nebo jsem si krabičky vyzvedl ráno na recepci jednoho hotelu, kde mají otevřeno nonstop.

Krabičky přivezli v boxech pro udržení teploty a v pěkných igelitkách. Člověk měl hned víc chuti se do té diety pustit.

Komunikace s firmou zajišťující krabičkovou dietu

Ihned po objednání mi volali, povídali si se mnou o možnostech krabičkové diety, co mě čeká, jaké to má výhody a podobně. Nabídli mi profesionální diagnostiku zdarma při objednání na měsíc. Toto jsem nevyužil, protože jsem firmy chtěl nejprve porovnat a potom si vybrat. Nakonec mě přesvědčili, abych si objednal alespoň na 2 týdny, a díky tomu jsem diagnostiku získal s velkou slevou.

Při rozvozu se pořád zajímaly o to, jak se cítím, jestli nemám hlad a podobně. Po skončení dvou týdnů se mě ptali na výsledky a podobně.

I díky větší komunikaci vím, že tato firma používá profesionální dietology pro návrh jídelníčku.

Bonusy a výhody

  • Rozvoz zdarma při objednání na měsíc.
  • Profesionální diagnostika zdarma při objednání na měsíc.

Závěr

U této firmy jsem se rozhodl objednat si krabičky na další 2 měsíce, protože mi zde nejvíce chutnalo a hlavně přístup personálu byl zcela nejlepší.  Také jsem zde zaznamenal největší úbytky na váze. V jejich jídelníčku jsem také našel nejvíc specialit a dobrot. Budu tomu říkat, speciality index. To znamená, kolik jídel, které mě fakt nadchnou, v jednom týdnu dostanu. U všech testovaných forem se vždy jedno, maximálně dvě jídla našla. Tady jich bylo vždy více.

Další články v rubrice krabičková dieta