Zkušenost s Truhlářství Martin Marek MM interiéry

Truhlářství Martin Marek sídlí v Plzni Liticích, proto jsem na ně poprvé narazil na internetu na webových stránkách www.interierplzen.cz.

Poslal jsme poptávku a zjistil, že dělají kuchyně na Plzeň za rozumné ceny, proto jsem se domluvil s panem Markem na objednání kuchyňské linky.

Rychle přijeli a provedli zaměření, dali mi na výběr z velkého množství vzorků a vysvětlili mi, co teď v kuchyních letí a co by mi doporučovali, například pro lepší uložení nádobí a podobně.

Potom jsme se domluvili na výrobě. Bohužel jako u každého truhlářství jim to trvalo trochu déle, než jsme se domlouvali, ale když na ně budete trochu více tlačit, tak to budete mít v čas.

Kuchyň mi montovali, bez našeho dozoru. Při montáži jeden z pracovníků upustil na desku nějaké nářadí a deska se zničila. Pan Marek mi ihned po tom volal, že se stala nehoda a že desku samozřejmě vymění, ale nemají jí hned a bude to až druhý den. Trochu mě to mrzelo, protože jsem se těšil na linku a několik týdnů jsme před tím jedli jen v obýváku, ale stane se.

Večer jsem se na to jel podívat a bylo to jen malé promáčknutí, kterého bych si hned ani nevšiml a věřím, že spousta firem, by se to snažilo ututlat, ale oni ne.

Další den vše dokončili a nainstalovali spotřebiče, které mi rovněž dodali za super ceny. Samozřejmě mi i poradili s výběrem.

Později jsem objevil, že dvířka k vestavěné myčce se špatně dovírají. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o nic co by mi znemožňovalo užívání kuchyně jsme se domluvili, že to opraví až budou mít cestu kolem. Vzhledem k tomu, že jsem si u firmy objednal další vestavěné skříně a podobně, vyřešili to při montáži těchto skříní.

Celkově jsem byl hodně spokojený, vše proběhlo jak mělo, takže mohu doporučit.

Michal Novák, Plzeň