Zkušenost s firmou Uniregály

brown-shoes-1150071_1920Boty, boty, boty. Všude samé boty. A také krabice. Hodně krabic. Tak nějak to vypadalo, když jsme zařizovali náš nový obchod s obuví. Místnost byla již krásně vymalovaná, světla nastavená, dřevěná podlaha a koberce položené. Už zbývalo jen tu kupu bot někam uložit, vyskládat a vystavit.

Rozhodli jsme se nejprve prozkoumat internet a podívat se po obchodech, které nabízejí prodejní regály do obchodu s obuví. Naší podmínkou bylo najít stylové prodejní regály, které by nám pomohly maximálně využít daný prostor.

Prodejní regály na obuv

Naše prodejna měla být rozdělena do několika částí – dámské, pánské a dětské oddělení a část s kabelkami, kufříky, deštníky a dalšími doplňky. Potřebovali jsme tedy prodejní regály na obuv ve více rozměrech, které bude možné přistavit ke zdi, ale také využít v prostoru.

Společnost UNIregályshoes-107401_1920

Na internetu jsme objevili webové stránky společnosti UNIregály, která se zaměřuje právě na prodej profesionálních regálů do obchodů, skladů, archivů i domácností. Jejich regály jsou velmi univerzálním stavebnicovým systémem s opravdu jednoduchou konstrukcí.

Velkým plusem je konfigurátor regálů, který naleznete na jejich webových stránkách. Do konfigurátoru si v pohodlí domova zadáte, který typ regálu potřebujete, jak by měl být vysoký nebo široký, kolik polic i jak hluboké je budete potřebovat.

Všechny regály se navíc dají volně doplnit o vrchní zastřešení, různé přepážky polic, háčky do zadních panelů a celou řadu dalších doplňků. Díky tomu si můžete vytvořit opravdu unikátní systém podle vašich potřeb a požadavků. Vše tak bude mít své místo.

Z důvodu poměrně vysokého nájmu, jsme potřebovali začít prodávat téměř. A to se nám podařilo. Naši prodejnu jsme díky multifunkčním regálům od UNIregály otevřeli v podstatě z minuty na minutu. Navíc, podle reakcí našich zákazníků, je veškeré naše zboží vždy perfektně a přehledně vystaveno.