Zkušenost s firmou ICGF

Zde je naše zkušenost s firmou ICGF, kde vystupuje jako obchodní ředitel Pavel Fojtík, kterou můžete najít i pod názvem Ganex, ASTON Media, s.r.o., Dlužími.cz, dluzimi@dluzimi.cz nebo pod pohledavky-kompletnireseni.cz. Možná i pod jinými jménem, všechny tyto firmy spojuje tel. číslo 777 627 307 člověka, který se zabývá vymáháním dluhů nad 50 000 Kč. V našem případě se spokojil s vymáháním pohledávky cca 12 tis. za dlužné nájemné našeho nájemníka a za jím zničenou koupelnu. Přestože jsem předem upozornila, že gauner, který nás poškodil má čtyři exekuce, firma se pohledávky ujala s tím, že když nevymůže, uhradíme náklady za lustraci 1990 Kč.

Po měsíci přišlo vyrozumění, že firma udělala maximum pro její vymožení. A okamžitá agrese. Z poškozených se peníze evidentně vymáhají mnohem lépe. Tak proč je ještě více nepoškodit, že?

Zde je náš dopis „firmě“ která pod různými názvy láká z lidí finance. Jsou zde přesně popsány jejich metody, kdy se z poškozeného snaží vytvořit dlužníka.

Vážená firmo ICGF, původně tedy pohledavky-kompletnireseni.cz, že?

Dne 4. 5. 2018 jste nám zaslali bez faktury výsledek vašeho „snažení“.
Vyzvali jste nás k vyčkání na písemný styk.
Dne 13. 4. 2018 jsem vyzvedla na první výzvu doporučený dopis na poště
v něm splatnost faktury ke 12. 4. 2018
Dnes 16. 4. 2018 jste si nás dovolili zaurgovat a vyhrožovat sankcí a totéž dne 19. 4. 2018 sms zprávou s hrozící pokutou pět tisíc.
Kdybyste vyvíjeli tolik agrese při vymáhání naší pohledávky, pak mohla být třeba i vymožena!

To, že je dlužník předlužen, vám muselo být známo už ve chvíli, kdy jste přijali naši zakázku. V té jste zjevně nevyvíjeli žádnou aktivitu. Jak doložíte výdaje za cestovné? Telefon není aktuální? Pokusili jste se vůbec dlužníka oslovit? Vždyť telefon vlastní jistý JAN TURKO, a to jste nezjistili?
Čekáte od nás že honem ustrašeně zaplatíme? Žádáme Vás o podrobný výpis veškerých Vašich výdajů.

http://www.zkusenosti.eu/vymahani-dluhu-ganex-icgf-recenze/
Vždyť se jedná o podvodné jednání a takto bohatnout na již okradených lidech je při nejmenším nechutné.

Celou záležitost jsme předali kriminální policii v Litoměřicích.

Šárka Rosová Váňová