Zkušenost s AAA Auto

Do dnešního dne jsem patřila ke spokojeným zákazníkům AAA Auto.

Před nedávnem jsem se rozhodla vyměnit svůj vůz Peugeot 206 / také zakoupený, jako již několik vozů před ním, v AAA Auto / za nějaký novější nenáročný vůz a po dlouhém rozvažování jsem se rozhodla pro Dacii Sandero. Peugeot jsem hodlala dát protiúčtem. Našla jsem si konkrétní vůz a v sobotu 9.12.17 u Vás zarezervovala. Chvíli po on-line rezervaci mě telefonovala milá paní s call centra a dohodly jsme se, že byť jsem již svůj sobotní program měla plný, dojedu na pobočku Kolín, kterou mám blíž ke svému bydlišti, a složím zálohu 2 000 Kč na převoz vozu, který se nacházel v Plzni, do Prahy.

Na pobočce Kolín mě již očekávali a přesvědčili, aby vůz byl dopraven do Kolína s tím, že se mi zkrátí čekací doba a bude prostor se věnovat mě i mému automechanikovi. Dnes ve 12:10 mi telefonoval /raději nejmenovaný/ zaměstnanec z pobočky Kolín, že vůz z Plzně dorazil a je pro mě připravený. Poté telefonoval ještě v 15:42, připomněl mi doklady k vozidlu a příp. k úvěru, které nemám zapomenout. Ubezpečila jsem ho, že všechny potřebné doklady mám u sebe a za hodinu dorazím z práce z Prahy do Kolína já i automechanik, což se také stalo.

Po příjezdu do AAA Auto Kolín mě p. XY oznámil, že vůz, který jsem si rezervovala a nechala převézt do Kolína před půl hodinou prodali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K tomu mi řekl, že to je prostě obchod a začal mi nabízet jiné vozy. Toto není obchod, to je sprostý podraz na zákazníka! Evidentně vůz přenechali nějakému známému. Mému automechanikovi, který vážil cestu z Prahy, jako kompenzaci nabídl manager pobočky pár litrů nafty /prý směs, co odčerpali z vozidel v autobazaru/!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto pochopitelně automechanik odmítl, rozzlobený odjel a kompenzace samozřejmě půjde z mé kapsy. Jako ostatně zbytečně projetý benzín v sobotu a dnes. A to ani nehovořím o zbytečně promarněném čase!

Tak takhle se obchod nedělá, protože obchod dělá hlavně dobré jméno firmy a to bylo pro mě jednou pro vždy ztraceno!

M.