Vetřelec v tělě – škrkavka dětská

Začalo to v létě roku 2012. Mému dobrému příteli se dělalo při každé sebemenší fyzické zátěži nevolno a neustále ho trápila malátnost a točení hlavy, ale to byl jen začátek… Dříve jsme spolu chodili obden plavat, nebo posilovat, ale teď neměl sílu ani chuť. Během několika týdnů bolestí na prsou dokonce vykašlával krev v hlenu.

U lékaře prošel mnoha vyšetřeními, ale bez výsledku. Po půl roce, tedy někdy kolem Vánoc byl o 15 kilo lehčí a z vášnivého jedlíka byl vyhublý nemluva. Jeho studijní výsledky se neustále zhoršovaly, neměl žádnou energii. Absolvoval i testy na HIV. On i lékaři byli naprosto zoufalí a tak se rozhodli prověřit opravdu vše. Čekání na výsledky bylo pro něj hrozným zážitkem i přes to, že byl přesvědčen, že je HIV negativní. A to také byl. Co tedy lékaři dělal dál?

Antibiotika, která dostával v injekčních roztocích nijak nepomáhala a tak to s moderní medicínou vzdal a začal se zajímat o různé alternativy. Vždy velice racionální člověk, mě začal překvapovat přístupem k nemoci. Zkusil různé nápoje z pelyňku, půsty a očisty. Nakonec díky recenzi na internetu vyhledal FORBIO a nechal si provést komplexní vyšetření zdravotního stavu.

Ve FORBIU (www.forbio.cz) zjistili, že má v sobě několik měsíců škrkavku dětskou. Bylo to opravdu velké překvapení a úleva. Navštívil naposledy lékaře, který diagnózu potvrdil. Parazita se zbavil pomocí moderní medicíny, nechtěl nic podcenit. Doléčil se ale alternativní medicínou a bylinami proti parazitům. Škrkavka dětská má často nepředvídatelné příznaky a může mnohé lékaře zmást.

Touto zkušeností nechci podceňovat moderní medicínu, jen vyzdvihuji možnost zkusit něco „nového“ a navštívit ordinaci, kde se vám mohou a chtějí věnovat co nejdůkladněji a komplexně. V kombinaci s moderní medicínou dle mého dosáhnete nejlepších výsledků, protože každá mince má dvě strany.

Předávám tuto zkušenost o odstranění parazitů z těla. Snad někomu pomůže, případně ho uklidní.

Ondřej N.