Tipy na vánoční dárky

Sháníte stejně jako já zajímavé Vánoční dárky na poslední chvíli? Loni mě před Vánoci zachránil obchod v Plzni Tria Elia. V obchodě jsem objevil kvalitní olivové oleje, různé dobroty a hlavně originální krétskou keramiku a doplňky z olivového dřeva. Díky tomu jsem nakoupil téměř všechny Vánoční dárky na jednom místě a ještě jsem opravdu překvapil.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Vybral jsem ty nejlepší Vánoční dárky z nabídky

Nejkrásnější Vánoční dárky – Olivové dřevo

Ručně vyráběné doplňky do kuchyně z olivového dřeva jsou opravdu krásné a originální. Nevím jak Vy, ale mám vždy největší problémy vybrat dárek pro mámu nebo babičku a tyto dřevěné doplňky jim udělali opravdu velkou radost.Olivové dřevo

Přírodní kosmetika

V obchodě si můžete vybrat přírodní kosmetiku založenou na olivové bázi. Kosmetika opravdu krásně voní a většina žen je z ní nadšená. Tímto Vánočním dárkem také určitě zaujmete. Pokud plánujete zimní cestu do tepla nebo na lyže, můžete zde koupit i přírodní opalovací krémy založené na olivovém oleji.

Přírodní kosmetika

Víno a alkohol jako Vánoční dárky

Brácha sbírá a rád ochutnává vína, tomu jsem vybral Krétské víno. Pokud máte v rodině někoho, kdo rád vzpomíná na dovolenou v Řecku, můžete zkusit vybrat některý typický nápoj jako je Ouzo nebo Tsipuro.

Ouzo v eshopu - prodej

Krétská keramika – originální Vánoční dárek

Tato originální keramika se nehodí každému, ale pokud má vaše babička nebo maminka koutek, kde byste si dovedli tuto krásnou keramiku představit, určitě tím nic nezkazíte. Pokud by se náhodou nelíbila, můžete nechtěný Vánoční dárek vrátit a vybrat si cokoliv jiného.

Krétská keramika

Bylinky a čaje

Hodně dárků můžete vymyslet i kombinací bylinek a čajů. Najdete zde mnoho bylinek na všelijaké zdravotní problémy a uvidíte, že tyto opravdu přírodní bylinky fungují. Najdete zde bylinky na kašel, cholesterol, na prostatu na krevní tlak a mnoho dalších.

Bylinky a čaje

Je toho mnohem více. Pokud nejste z Plzně, můžete si vše objednat on-line v e-shopu.