Sada na bělení zubů iWhite

Dobrý den,

ráda bych se podělila se zkušeností na domácí bělící sadu iWhite. Koupila jsem si na Slevomatu od společnosti Calco s r.o.  voucher na bělící sadu iWhite. Jsem maniak na bílé zuby a kupuji si všechny možné bělící pasty, vyzkoušela jsem i bělící pero i pudry na bělení. A sami to znáte něco funguje víc něco méně. Kávy se vzdát nechci a i občasné pití červeného vína se na zubech projeví.

Ze sady iWhite jsem nadšená. Už po prvním použití jsem měla viditelně bělejší zuby. Použití iWhite je úžasně jednoduché. Jsou to vlastně předplněné aplikátory bělícím gelem, které si člověk jen nasadí na horní a dolní zuby, stiskne zuby k sobě a má zavřenou pusu. Takhle vydrží 20 minut, aplikátory vyplivne, vyhodí a vypláchne si ústa vodou. Nádhera. Pak už se můžete jen smát.

Aplikátorů je v krabičce 6 párů. Bělit zuby si můžete každý den 6 dnů po sobě nebo podle potřeby před nějakou akcí.

Jak jsem si přečetla, iWhite se prodává na e-shopu klidnesiuzivam.cz a v některých lékárnách. Ještě mi zůstaly doma dvě sady, ale určitě si ho zase koupím. Tenhle výrobek všem doporučuju. iWhite funguje a firma jej dodala rychle, bez problémů.

Přeju všem krásné bílé zuby, Mirka Moravcová.

Zkušenost zaslaná e-mailem.

Na www.zkusenosti.eu jsme již psali o jedné zkušenosti s bělením zubů zde.