Půjčení auta v Primapůjčovně

Nedávno se mi rozbilo auto, a protože ho potřebuji ke každodennímu dojíždění do práce, přemýšlel jsem, jak nejrychleji sehnat jiné. Samozřejmě půjčení si ho v autopůjčovně byl první nápad, bohužel jsem žádnou neznal, tak jsem zapátral na internetu a po krátkém hledání našel autopůjčovnu, která náhodou je asi jen 10 kilometrů od mého domu. Zavolal jsem tam a s pánem se rychle domluvil, jak půjčení proběhne.

Vybral jsem si Škodu Rapid, kterou měli volnou a za velmi přijatelné peníze. Za necelou půlhodinu už jsme s manželkou byli v Třemošné u Plzně a po krátkém vyřízení formalit jeli domů. Auto bylo opravdu tak dobré, jak slibují na svých stránkách. Bylo to v červenci, takže klimatizace přišla opravdu vhod. Dokonce jsem neplánovaně využil i dálniční známku, když mi kamarád zavolal, že mu padl odvoz z letiště. Navíc Rapid byl téměř nový, takže jsem se cítil, jako když jsem si ho právě koupil a při dokončení opravy mého auta jsem byl trochu v rozpacích, že si se svým vlastním vlastně pohorším :-).

Primapůjčovnu tak můžu jenom doporučit, nabízí skvělé vozy za slušnou cenu a jejich jednání se zákazníkem je příkladné. Půjčoval jsem si jedno z nejlevnějších aut s tím, že ho možná budu mít jen pár dní a stejně se mi dostalo jednání, jako když si kupuji zámecký kočár.