Neplatiči Rofin s.r.o., Lucie Kopecká časopis Tvoje Svatba

Rád bych se podělil o osobní zkušenost s firmou ROFIN s.r.o. provozující časopis Tvoje Svatba a portál tvoje-svatba.cz. Paní Kopecká si u nás v roce 2011 objednala webové stránky. Zaplatila zálohu. My jsme webové stránky připravili, ale mezitím paní odešla na mateřskou dovolenou. Po několika měsících se ozvala s tím, že si na to našla paní, která stránky naplní. Paní jsme tedy zaučili a vše vypadalo, že bude pokračovat. Po delší prodlevě se ozvala znovu, že se tam objevili nějaké chyby vee starších prohlížečích IE, ty jsme odstranili a čekali na další reakci.
V roce 2012 se paní ozvala s tím, že a to cituji:
„Již jej nechceme realizovat. Původní firma jej dodělala.“
Na co jsem reagoval, že to je to v pořádku, ale budu požadovat doplacení již odpracované práce.
Provedl jsem kalkulaci, paní zaslal částku k doplacení a tehdy začala série dohadů.
Proto všem, kteří na tuto firmu nebo paní narazí. Nic si od nich neobjednávejte! Je velmi pravděpodobné, že nedostanete zaplaceno a to jen proto, že se paní prostě jen usmířila s předchozím dodavatelem.
Vše jsem schopen doložit z e-mailové komunikace na google, v e-mailech, které nejdou falšovat a jsem toto tvrzení ochoten prokázat i před soudem. Bohužel, ale k výši částky se v Českém systému nevyplatí s nepoctivci bojovat a proto se bráním alespoň takto.

V případě podobné zkušenosti nebo zájmu o kontakt prosím kontaktujte administrátora serveru.

Admin