Nekupujte na e-shopech pana Bartoně!

„Chci varovat před e-shopy na autodíly firmy Abart online s.r.o., kde je jediný vlastník pan Jakub Bartoň. Jedná se o: www.jbautodily.czwww.e-nahradnidily.czwww.octavia-dily.cz. Nedodává zboží, nevrací peníze. Je to normální zloděj. Uvažuji o podání hromadné žaloby na pana Bartoně, aby celková částka překročila 5000 pro spáchání trestného činu.“

Dobrý den,

v minulosti jsem již nakupoval na jednom e-shopů p. Bartoně: www.e-nahradnidily.cz. Mohou to být tak 3 roky. Nečekal jsem tedy žádnou zradu, protože kromě délky dodání bylo tehdy vše OK. Hodlal jsem tedy zaplatit předem, abych se tím neobtěžoval při převzetí. To se nepovedlo, protože po mé urgenci mi pan Bartoň řekl, že to už odešlo na dobírku.

Další dny a dny se nic nedělo, pak mi po další urgenci p. Bartoň řekl, že zboží se vrátilo a že mi tedy pošle fakturu a zboží. „Osudová“ chyba – zaplatil jsem! Následovaly další dny, nebo spíš týdny, kdy mi tvrdil, že už to odešlo nebo už to posílá. Teprve tehdy jsem se podíval na reference firmy na Heuréce a bylo mi vše jasné. Zavolal jsem mu, neboť telefony stále bral. Resp. používal stále stejnou metodu. Nechal mě volat bez zvednutí a cca po 30 min. se ozval zpátky. Tak to s ním funguje vždy.

Vysvětlil jsem mu svůj objev a on mi odsouhlasil vrácení peněz. Bylo mi jasné, co se stane – nic. V ten den jsem mu ještě poslal avízo se lhůtou 14 dní na odstoupení od smlouvy. To vypršelo přesně dnes (10.10.2016) a tak jsem poslal odstoupení od smlouvy. Samozřejmě 1 500 Kč člověka nezničí, ale překousnout se mi to prostě nechce.

Tato zkušenost pochází od pana D, který chce zůstat v anonymitě. Jeho rozhodnutí plně respektujeme! Setkali jste s podobným jednáním na některém z e-shopů pana Bartoně? Podělte se s námi o danou zkušenost pomocí formuláře.