Nákup u ProTruck v Plzni – autopříslušenství

Jako autoservis neustále hledáme vhodné dodavatele autodílů a autopříslušenství, abychom mohli svým klientům nabídnout maximální servis. Naším posledním úlovkem je e-shop ProTruck.


V první řadě chceme pochválit přehlednost webu, rychle a snadno vždy najdeme co potřebujeme. Většinou zboží potřebujeme do druhého dne a tak vyžadujeme zboží na skladu a také rychlou dopravu, a to PROTRUCK splňuje na jedničku. Často využíváme vyzvednutí přímo v Plzni, což nám často zachrání při práci krk. Navíc je to zdarma.

Samozřejmě jako každý vybíráme podle ceny. V celkové nabídce se vcelku vyznáme a tak víme co je moc a co je zase podezřele levné. Tenhle e-shop má ceny přijatelné a odpovídají nabízené kvalitě.

Dokonce i svým klientům doporučujeme tento e-shop na koupení autopříslušenství jako jsou motorové oleje. Víme, že firma nabízí pouze kvalitní druhy, které budou o jejich vozy pečovat a mohou k jízdě bez zbytečných komplikací. Mimo to vždy klademe na srdce klientům, aby nepodcenili ani čističe, nemrznoucí směsi a to zvláště teď s příchodem zimy.

Co musíme zvlášť vychválit je nabídka s filtry MANN-HUMMEL, jak jsme zjistili, tak je tato firma jedním z nejvýznamnějších distributorů. Že své zboží dokonale znají se nám osvědčilo, když jsme si nevěděli rady a dostalo se nám vyčerpávají odpovědi a rady.

Na co nesmíme zapomenout je opravdu, ale opravdu velký výběr autokosmetiky. Auto si můžete vymazlit nano kosmetikou, která rozhodně stojí dle našeho názoru za vyzkoušení. Lak bude dlouhodobě chráněný a barva nevybledne.

Když jsme u těch rad, ani komunikace s e-shopem nevázne. Je rychlá, přehledná bez zbytečných řečí okolo. I když máme někdy skoro nereálné požadavky, pracovníci se snaží nám vyhovět a vše sehnat a zařídit.

Stručně řečeno, PROTRUCK je:

  • rychlý a spolehlivý
  • má zboží skladem
  • ceny jsou výhodné