Krabičková dieta Plzeň? Kde objednat, recenze

Na úvod bych chtěl říct, že cílem mého článku, není poškodit žádnou z firem, ale co nejobjektivněji zhodnotit mojí zkušenost a poskytnou všem, kdo chtějí krabičkovou dietu návod, jak při výběru firmy postupovat. Také předem říkám, že můj názor může být ovlivnit tím, že jsem u jedné z firem na dietě (aktualizováno, článek jsem začal psát, když jsem měl od každé firmy cca po týdnu a postupně jsem jej doplňoval) již přes dva měsíce a proto srovnávám měsíce s jednotlivými týdny.  Věřím také, že to ostatní firmy popostrčí a budou se více snažit, protože o tom je podnikání a momentálně se opravdu snaží jen Fit strava.

Krabičková dieta je podle mě nejpohodlnější dieta a také asi nejspolehlivější. Na druhou stranu něco stojí, a proto píšu tyto články. Myslím, že i když si kupujete televizi, tak se na ní často půjdete podívat, něco si o ní přečtete, než si jí objednáte a vzhledem k tomu, že krabičková dieta stojí podobně, je třeba si promyslet, komu se svěříte do rukou. Dnes už také vím, že je opravdu důležitá pestrost jídel, protože pokud budete mít dietu 3 měsíce, tak se Vám zdravější strava může hodně přejíst a povede to k tomu, že budete hřešit a tím se efekt diety ztratí.

Jak by podle mě měla krabičková dieta v ideálním případě probíhat?

Poté, co si vyberete dodavatele a objednáte krabičky, měl by se vám někdo ozvat a vše s vámi probrat. To znamená, jestli odpovídají objednané kalorie vašim fyzickým dispozicím, nebo jestli nebude zvolené množství pro tělo příliš velký šok. V ideálním případě by vám měli nabídnou schůzku s výživovým poradcem a to bezplatně.

V dalším období by se vás měly ptát, jestli nemáte pocit hladu, jak jste spokojení a případně nabídnout korekci příjmu energie.

Toto během mojí zkušenosti nabídla jen Fit strava. Připadalo mi, že jim opravdu záleží na tom, abych byl spokojený.

Srovnání firem dodávající krabičky v Plzni

Položka Adifit Krabicky-plzen Fit strava
Zadání objednávky Složité Jednoduché Jednoduché
Rychlost přijetí objednávky 1 týden 1 den stejný den
Úvodní telefonát ano ano ano
Konzultace k výběru ano telefonicky ne ano + výživový poradce
Doprava ráno, odpoledne ráno ráno, odpoledne
Možnost osobního vyzvednutí ano ano ano
Cena doprava Poplatek v ceně poplatek / v ceně
Cena (7000KJ) 419 / den 330 / den 329 / den
Jídelníček Na www Na www Na www + tištěný v tašce
Pestrost stravy 1 2 1
Kvalita stravy 1- 1- 1
Celkové umístění 3 2 1

 

Poznámky k jednotlivým položkám

Pokud si chcete o jednotlivých firmách přečíst více, podívejte se na moje detailnější recenze, v tomto článku se zaměřuji spíše na méně věcí, ale podle mých zkušeností nejdůležitějších.

U adifitu jsem si objednával stravu od pondělí cca ve středu a volali mi až další týden, jestli mám ještě zájem, když mi volají takto pozdě. Prý se stala nějaká chyba v systému. Dejte si na to proto pozor, pokud budete zkoušet, raději tam zavolejte, pokud se neozvou do 24 hodin.

U krabičky-plzen – již také nabízejí analýzu stravovacích návyků, za poplatek. Toto při mém objednávání nebylo.

U krabičky-plzen – nabízí časy pouze ráno v docela slušném rozsahu, když jsem potřeboval závoz před 8. Hodinou, abych to stihl do práce, tak to byla komplikace, nakonec mi ale vyšli vstříc. Doporučuji zavolat předem, jestli bude Váš čas možný, před závazným objednáním krabiček.

Jídelníček uvádím hlavně proto, že jsem se u všech krabičkových diet trochu hůře orientoval v tom, kterou krabičku si vzít. Postupně to zlepšují, ale chci tímto poukázat na výhodnost tištěného jídelníčku, který jsem dostal jen od Fit stravy. Díky tomu jsem vždy rychle našel krabičku.

Pestrost a kvalita stravy. Hodnocení jako ve škole. U Krabičky-plzen mě trochu štvalo, že byla dost často variace chleba, nebo nějakého knackebrotu. Kvalita byla u všech špičková, ale vzhledem k tomu, že jsem měl u dvou firem krabičky jen na týden a u každé z nich jsem našel nějakou drobnost, alobal nebo kost, tak jsem tam dal mínus.

U Fit stravy se mi líbí, že je opravdu vidět, že nešetří na surovinách. Obecně všichni kupují kvalitní produkty, ale díky tomu že jsem měl Fit stravu déle, bylo to vidět více. Příkladem může být například čokoláda Lindt, vepřová panenka a další dobroty.

Závěr

Doporučuji udělat si obrázek o tom, kdo má nejlepší jídelníček přímo na stránkách jednotlivých firem, nebo si alespoň na týden objednat a potom si vybrat na delší období dodavatele, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Další recenze jednotlivých firem