Kontrola autobaterie u Mulače

Moje žena miluje svého Seatka úplně nade vše, až si občas říkám, že ho má možná raději více než mě. Neustále ho kontroluje, myje interiér a poklízí jeho exteriér. Je to možná až nevídaný úkaz, že se žena takhle stará o svůj vůz. Ale je to tak. A zrovna nedávno z ničeho nic přiběhla, že je vhodný čas pro kontrolu Seátkova akumulátoru.

Autobaterie. Malý a nenápadný společník, který ve vozech slouží jako dodavatel energie pro spuštění motorů i k napájení palubních sítí. Každá autobaterie má svou životnost. Čím kvalitnější autobaterii budete ve svém voze mít, tím delší bude její životnost. V dnešní době jsou autobaterie již prakticky bezúdržbové, o nic se nestaráte a jezdíte.

Kontrola akumulátoru

U kontroly stavu autobaterie je potřeba se dozvědět, jak se akumulátor chová především pod zátěží. A k tomu je zapotřebí speciální měřicí technika, která autobaterii podrobí zátěžovému testu. Otestování autobaterie navíc může odhalit mnoho dalších potenciálních závad, a proto je lepší obrátit se na odborníky. A my jsme se obrátili na Mulače.

Servis autobaterie u Mulače

Již několikrát jsme v e-shopu u Mulače nakupovali, například autochladničky pro naši poslední dovolenou. Také jsem se na ně několikrát obrátil v případě potřeby dobití autobaterie v mém firemním voze. Občas se mi totiž úplnou náhodou stane, že nechám zapnuté radio nebo rozsvícená světla. Druhý den mám pak menší problémy s nastartováním. Naštěstí mi kamarád doporučil právě Mulače a ten byl i v tomto případě jasnou volbou.

Kontrola stavu, dobíjení nebo výměna autobaterie u Mulače

Nechte si autobaterii čas od času otestovat. U Mulače precizně zkontrolují stav akumulátoru, ať už půjde o 100 Ah autobaterii nebo „jen“ o autobaterii 45 Ah, a určí konec její životnosti. V případě potřeby vám také pomohou s její výměnou. Také vám nabijí jakoukoli baterii za dobu úměrnou jejímu vybití a stupni poškození. Pomohou vám s opravou poškozených pólů, slepí prasklé baterie, dolévají destilovanou vodou, apod. V případě 100% úmrtnosti baterie také zajistí její likvidaci.

Z vlastní zkušenosti vám tedy mohu Mulače doporučit a moje žena také. Její Seátek je zase jako ze škatulky a jezdí jako drak.