Kam na snídani v Plzni?

Chcete udělat radost svému partnerovi nebo rodině a překvapit je krásnou snídaní? Máte rádi snídaně v hotelech na dovolených? Delší dobu jsem hledal něco podobného v Plzni a konečně jsem objevil krásné snídaně za super cenu v restauraci Hotelu Plzeň.

V restauraci je krásné komorní prostředí, výběr jídla je oddělený od samotné restaurace, takže je zde opravdový klid. Snídaně formou švédských stolů. Vyberete si zde jak ze studeného, tak teplého bufetu.

V teplém bufetu najdete mimo jiné výborná vajíčka, vždy alespoň dva druhy párků, slaninu a další. Sázená vejce, vejce na tvrdo. Co mě překvapilo byla výborná zelňačka. Vím, že to není k snídani pro každého, ale mě fakt zachutnala.

Majitel restaurace snídaně neustále inovuje, navštívil jsem snídaně zatím jen párkrát, ale vždy mě překvapí něčím novým. Jsou zde nové pohodlné židle, krásné prostírání, nové speciality jako sladká pečiva, dezerty a speciální čaje. Proto se Vám snídaně v restauraci Hotelu Plzeň nikdy nepřejí.

Na snídani si můžete vybrat z několika druhů celozrnného pečiva, ale i bílé rohlíky, nejsou to žádné nejlevnější rohlíky ze supermarketu. Ke všem jídlům si můžete přidat zeleninovou oblohu a nově je zde i výběr čerstvého ovoce!

Pomazánky, sýry, marmelády salámy jsou standardem, který zde nebudu ani příliš rozepisovat. Co nás, ale vždy dostane jsou palačinky. Luxusní palačinky jsou díky infra ohřívání stále teplé a můžete si je doplnit spoustou doplňků jako jsou marmelády, nutela a čerstvé ovoce, šlehačka a další ochucovadla.

Snídaně stojí pouze 100,-Kč za osobu a určitě stojí za to. Nikdo Vás tam nehlídá, takže můžete ochutnat úplně ze všeho a dopřát si co hrdlo ráčí. Jen pozor na linii, ale snídaně je jídlo, kde si můžete opravdu dopřát. Osobně si raději nedám večeři a snídani si opravdu užiji.

Otevírací doba pro snídaně je:

Po-Pá: 6:30-9:30.

So,Ne: 7:30-10:30.

Doporučuji, vyzkoušejte. Budu rád, když sem napíšete vlastní zkušenost.

Michal Novák

PS: oficiální stránky hotelu Plzeň, kde najdete aktuální fotky a informace naleznete na www.hotelplzen.cz.

Aktualizováno: Nově doporučuji snídaně ještě i U Gigantu – penzion Plzeň. Podívejte se na jejich snídaně. Můžete si tam vybrat levnější i dražší snídaně.