Dovolená s Interbohemia

Vloni v létě jsme se s manželem rozhodovali, kam vyrazíme na dovolenou a s kým. Prohlédli jsme si snad sto různých katalogů českých i zahraničních cestovních kanceláří, ale nic nás nezaujalo. Až jednoho dne přišel manžel s tím, že jeho kolega byl na dovolené v Jižních Čechách a ubytování sehnal přes Interbohemia.cz.

Sedli jsme si tedy k počítači a stránky Interbohemia.cz jsme si prohlédli. Hned na začátku nás zaujalo, přehledné zpracování celých stránek. Také jsme se dozvěděli, že firma Interbohemia má více než 25leté zkušenosti s pronájmem chat a chalup, že jsou spolehlivý a ubytování nabízejí za rozumné ceny. Prohlédli jsme si nabídku lokalit, kde nabízejí ubytování a zaujal nás Moravský kras.

Výběr chalupy

Teď když už jsme věděli, s kým a do jaké lokality pojedeme, zbývalo jen vybrat ubytování. Naším hlavním požadavkem bylo, aby s námi mohl jet náš pes. Hned na první pohled nás zaujala chalupa v Moravském krasu. V popisku psali, že je to bývalá hájovna, která je jen 100 metrů od lesa a že z ní dýchá kouzlo dob minulých. Do toho jsem se absolutně zamilovala a bylo rozhodnuto.
Ubytování jsme si zarezervovali na jeden týden v červenci. Na stránkách Interbohemia jsme jen vybrali termín, klikli na objednat a vyplnili naše osobní údaje. Ubytování jsme zaplatili a zbývalo nám se už jen těšit.

Příjezd na ubytování

Na ubytování jsme dorazili v sobotu ráno. Náš rekreační objekt se nacházel 14 km od Boskovic na konci malé obce Borotín. Chalupa vypadala přesně jako na fotografiích a opravdu stála jen kousek od lesa, což nás jako velké houbaře potěšilo.
Vše pro nás bylo připravené a naklizené. K dispozici jsme měli obývací pokoj s jídelním koutem, televizí a krbovými kamny. Plně vybavený kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a samostatné WC. Manžel velmi ocenil vlastní parkoviště, nemuseli jsme tak hledat, kde zaparkovat a auto jsme měli pod kontrolou.

Výlety po okolí

Mimo relaxace na naší krásné chalupě a pár hodin houbaření jsme se také vydali poznávat krásy Moravského krasu. Nemohli jsme vynechat Punkevní jeskyně se 138 metrů hlubokou propastí Macocha dále Kateřinské jeskyně nebo Sloupsko – šošůvské jeskyně.
Abychom poznali také kulturní krásy Moravského krasu vyrazili jsme na zámky Rájec nad Svitavou a Lysice.

Celkové zhodnocení

Musím říct, že jsme určitě neudělali chybu, když jsme si dovolenou zamluvili přes Interbohemia.cz. Vše, na čem jsme se domluvili a co jsme se dočetli na jejich stránkách tak skutečně bylo. Pokud se tedy nyní rozhodujete kam vyrazit v létě, určitě se na jejich stránky podívejte.