Bělení zubů s MR White

Pro Mr White jsem se rozhodl hlavně proto, že jsem měl předchozí zkušenost s bělením zubů doma, ale jen s pomocí gelu. Jen samotné bělení s gelem trvalo extrémně dlouho a neměl jsem na něj trpělivost. Manželka měla před svatbou vyšší motivaci, ona vydržela já ne :-). Mr White mě zaujal možností bělit jen 5 minut denně a jen po dobu dvou týdnů.

Objednání, doručení a první seznámení s bělící sadou

Sadu na bělení zubů jsem objednával přímo na http://www.mr-white.cz/. Objednával jsem ve středu a v pátek již byla u mě. Jen se na nás pošťák, i když někdo byl doma, zase vykašlal a tak jsem si musel jít vše vyzvednout osobně. V sobotu jsem vyzvednul a shodou okolností jsme bílili, tak jsem byl zvědav, jestli zuby budou po použití Mr White bílé, nebo je budu muset přetřít štětkou s bílou barvou 🙂

Po rozbalení jsem přišel na to, že mi zapomněli zabalit stupnici pro měření odstínů zubů, ale nevadí, manželka ještě jednu měla. Vše vypadá jednoduše a byl přibalen i super návod. Jedinou věc, kterou jsem hned nepochopil, bylo, jak myslí: „v případě potřeby aplikujte 2 krát denně“. Znamená to, že to mám používat 2x denně nebo ne? Nakonec jsem používal 2x denně a vyšlo mi to v pohodě na uváděných 12 dnů bělení.

Průběh bělení zubů a výsledky

První den jsem bojoval se světlem pro bělení zubů. To znamená, tlačítko jsem držel a docela mě z toho bolela ruka. Až druhý den jsem pochopil, že jej stačí lehce zmáčknout a světlo svítí samo bez držení. No jo no, nikdo není dokonalý 🙂

Čas 5 minut a svícení bez držení mě hodně potěšilo v pracovní dny, kdy jsem po vyčištění zubů aplikoval gel, „nasadil“ světlo a mohl dál pokračovat v běžných činnostech. Pokud bych na to nepřišel, tak jsem si jist, že bych ranní bělení vynechával.

Nebyl jsem si zcela jist, kolik gelu nanášet. Nejprve jsem dával méně gelu a přišlo mi, že i po 5 dnech jej je pořád dost a že mi vydrží déle. Přidal jsem (hodně) a druhý den bylo po gelu. Další dny jsem zase nanášel „tak přirozeně“ (jen o malinko více než první dny), to znamená tenkou vrstvu na všechny viditelné zuby a gel v druhém peru mi vyšel v pohodě. To bylo asi jediné co mi na bělících perech od Mr White vadilo, to znamená, nevěděl jsem přesně, kolik gelu ještě zbývá.

Výsledky byly vidět hned po prvním dnu, to bylo asi proto, že jsem měl zuby hodně tmavé po prodělané angíně a zánětu dásní. Po několika dnech jsem měl pocit, že už se bělost zubů nezlepšuje a na to je právě dobré měřidlo odstínů zubů. To ukázalo, že to je jen dojem a skutečně se barva zubů zlepšuje.

Závěr bělení zubů s Mr White

Celkově hodnotím bělení zubů s Mr White jako velmi rychlé a pohodlné. Trochu mě zlobilo tlačítko u světla a vadilo mi, že nevidím, kolik zůstává gelu, ale není to nic, s čím bych se nemohl vyrovnat. Zuby se mi vybělili o 4 stupně, ale nevím, jestli to není tím, že jsem je měl hodně tmavé pro prodělané nemoci. Každopádně si objednám další sadu a napíšu, jestli Mr White funguje i dále.